Yazılım

NGM her zaman ileriye dönük düşünmekte olup bütün hizmetleri tek bir çatı altında toplayıp teknoloji ekibinin yazılım ile çok daha ileriye gideceğini düşünerek teknolojiyle ilgili neredeyse her alanda hizmet vermeyi bir görev bilmiştir. Bu sayede bir ekip olarak yazılımda da sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Öncelikle sizlere verdiğimiz hizmetlerden kısa kısa bahsetmek isteriz. Dilerseniz her biri için ayrıntılı olarak anlatımını ve proje detaylarını yazılım menüsünün alt menülerine bakarak okuyabilirsiniz…

Veri Tabanı Programları: Veri tabanı derken her türlü işlemin kayıtlı olduğu tablo bütünlerinden bahsediyoruz. Bunlar özellikle muhasebe programları, proje takip programları, personel ve maaş takip programları başta gelmek üzere her kayıt sistemi olan programı içermektedir.

Web Sitesi Tasarımı: Şu an gezindiğiniz site gibi şirketinizin ayrıcalıklı tasarımlara sahip olması işlemine web tasarımı denilir. Biz sadece web tasarımı yapmak yerine bu işlemi üçe katlayarak sizin için logo, kartvizit ve ayrıca e ticaret siteleride tasarlayarak hizmet vermekteyiz. Hepsini bir paket olarak düşünebilirsiniz.

Otomasyon: Makinelerimizi tasarladıktan ve ürettikten sonra geriye son ve belkide en önemli işlem olan otomasyon yani makineye hayat vermek kalıyor. Bu işlem hem çok zor hem de çok güzel bir şekilde sonlandığı için bu işi kendimizin yapmasından mutluluk duyuyoruz.